Projekt uceleného systému Cleaningu.

K povaze společnosti a snaze flexibilně podporovat zajímavé projekty jsme v relativně krátkém čase sestavili team odborníku a zareagovali na vzniklou situaci kolem CORONAVIRU a její následky.

Vzhledem k dosavadní práci se světelnými zdroji a znalosti fyzikálních vlastností světla jsme založili divizi vývoje a výroby dezinfekčních celků, a to především jako ucelených systémů pro průmyslové použití.

Tím jsme přispěli k minimalizaci šíření virů a zajištění prevence objektu. Kombinujeme technologie, které využívají UV světla v jeho dezinfekčním spektru a ozónových zářičů.

Díky ucelené kombinaci technologií a naplánovaní času spuštění čistícího procesu, jsme schopni v podstatě denně uvádět prostory do bodu 99% dezinfekce.

Vyvinuli a aplikovali jsme samotná zařízení s důrazem na kontrolní mechanismy. Všechny výrobky jsme osadili mikropočítači a sadou biosenzorů za účelem minimalizovat čas dezinfekce a efektivní zpětné kontroly rozpadu ozonu.

Každý výrobek je předem naprogramovaný pro konkrétní účel a nastavený dle potřeby zákazníka.

Systémově se jedná o ojedinělé výrobky, které zajišťují co největší efektivitu a míru dezinfekce v nejnutnějším čase. Komfort obsluhy a informovanost o stavu je samozřejmostí.

Tedy výrobek plně v režii společnosti a made in EU.

Tento projekt má ojedinělý systém kombinace různých technologií a je nabízen jako unikát. Výhodou je spolupráce s bioinženýrskou společností EPEM, kde využíváme zkušeností a znalostí jejich inženýrů nabitých na základě praxe v Medical průmyslu s oporou v nejnovějších studiích.

Tedy společenství vědy a technologie je zárukou vaší spojenosti.

 Prezentace technologií a všeobecný popis výrobků je dostupný na samostatné stránce www.viruscleaner.eu

Kvalita je deklarována certifikacemi a výrobou přímo v naší firmě.